2026. május 29. és 31. között rendezték meg Gyulán az Erkel Diákünnepeket, ahol iskolánkat a Diákszínpad, Csorba Márk és Nagy Ádám (vers- és prózamondás, utóbbi még szólóének is) képviselték.
Eredmények:
Prózamondásban Nagy Ádám harmadik helyezést ért el, és a szakmai zsűrik őt kérték fel, hogy a gálán Ady Endre Finita című versét mondja el, továbbá énekeljen egy dalt az Ezeregyéjszaka meséi című musicalból.
A gálán Simon Ferenc mestertanárnak több évtizedes, a mindenkori diákszínpadokat segítő, kiemelkedő tehetséggondozó és felkészítő munkáját ajándékcsomaggal köszönték meg a szervezők.
Gratulálunk!






